Regionbiblioteket har flyttat, här är våra nya e-postadresser:

Anja Andersson:
anja.andersson@sll.se

Lotta Aleman:
charlotte.aleman@sll.se

Francisca Beckert:
francisca.beckert@sll.se

Pia Borrman:
pia.borrman@sll.se

Lovisa Furendal Berndt:
lovisa.furendal-berndt@sll.se

Cecilia Brisander:
cecilia.brisander@sll.se

Annika Hermele:
annika.hermele@sll.se

Hanna Johansson:
hanna.k.johansson@sll.se

Annika Lissenko:
annika.geuken-lissenko@sll.se

Britt Löfdahl:
britt.lofdahl@sll.se

Sofie Samuelsson:
sofie.samuelsson@sll.se

Karin Sundström:
karin.andersson-sundstrom@sll.se

 

Läs mer om vår flytt och verksamhetsövergång till Stockholms läns landsting.

 

 

 

 

Relaterade poster

  • Inga relaterade

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *